seskit
Yardım Merkezi

Eğer seskit şifrenizi unuttuysanız endişelenmeyin. İhtiyacınız olan sadece seskit yüklü olan bir cihaz. Uygulamayı açın ve giriş sayfasının altında bulunan Şifreni mi unuttun? sekmesine basın. Burada gelen iletişim formuna seskit’e kayıtlı olduğu eposta adresini yazın ve size gelen eposta ile sesli kitap zevkinize devam edin.

seskit hesabınızın epostasını unuttuysanız lütfen android@seskit.com adresine eposta gönderin. Yoğunluğa bağlı olarak 48 saat içersinde size doğrulama için dönüş yapacağımızı lütfen unutmayın.

seskit şifrenizi değiştirmek için ana menü de bulunan Profil seçeneğine tıklayın. Sağ üst tarafta bulunan düzenle seçeneğini seçin ve açılan pencereden yeni şifrenizi girerek güncellemenizi yapın.

seskit eposta adresinizi değiştirmek için ana menü de bulunan Profil seçeneğine tıklayın. Sağ üst tarafta bulunan düzenle seçeneğini seçin ve açılan pencereden yeni eposta adresinizi girerek güncellemenizi yapın.

seskit’ te bulunan sesli içerikleri cihazınıza indirebilir ve çevrımdışı dinleyebilirsiniz. Bunun için öncelikle seskit uygulamasına cihazınızda bulunan Uygulama Ayarlarından seskit’ e gerekli izinleri vermeniz gerekmekte. Eğer nasıl izin verileceği hakkında bir bilginiz yoksa, seskit’ te bulunan İndirilenler menüsünden gerekli iznleri verebilirsiniz. 

Eğer favori listenizi ya da daha sonradan dinlemek istediğiniz içerikleri kaydetmek istiyorsanız bunları seskit’ te bulunan çalma listenize kaydebilirsiniz. Bunun için her sesli kitabın sol atında bulunan mini menüye tıklamanız yeterli. Açılan yeni pencereden dilerseniz çalma listesi oluşturabilir, dilerseniz var olan çalma listenize içerik ekleyebilirsiniz.

Eğer burada bulunan bilgiler ile sorunlarınızı gideremediyseniz lütfen android@seskit.com adresine. Cihazınız üretici firması, modeli, Android sürümü ve seskit sürümü ile birlikte sorununuzu mümkünse ekran görüntüleri ya da ekran video kaydı ile eposta olarak gönderebilirsiniz.

En geç 48 saat içinde aldığınız hatayı giderebileceğimizden emin olabilirsiniz.

İNDİR